Opinie i Rankingi

Earthnicity podkład mineralny. Nasza recenzja i opinie użytkowniczek

Efekt podkładu mineralnego Earthnicity utrzymuje się przez cały dzień. Jaki jest? Niesamowity. To chyba najwłaściwsze określenie.


Dlaczego Earthnicity? 


Kosmetyki Earthnicity składają się wyłącznie z najczystszych minerałów, próżno więc szukać wśród nich wypełniaczy. Podkład mineralny Earthnicity nie powoduje efektu maski, jest trwały (spokojnie przeżyje dzień pracy bez ani jednego poprawiania!), doskonale ukrywa wszelkie przebarwienia i naturalnie stapia się ze skórą. Kosmetyk nie zapycha, jest wydajny, nie uwidacznia suchych skórek, co więcej - poprawia stan skóry!

W zależności od odcieni, w skład podkładu mineralnego Earthnicity Alabaster, Moonlight, Porcelain, Sunrise, Biscuit, Natural Light, Natural Buff, Honey Beige i Warm Caramel wchodzi mika, dwutlenek tytanu, tlenek cynku, tlenki żelaza i błękit ultramarynowy. Odcienie Latte, Almond, Hazelnut, Cocoa obfitują w mikę, glinkę kaolinową, tlenki żelaza, błękit ultramarynowy, dwutlenek tytanu i tlenek cynku.
 

Alabaster czy Ciasteczko? 


Alabaster przeznaczony jest dla bladej karnacji i jest najjaśniejszy z całej gamy podkładów oferowanych przez markę Earthnicity. Moonlight dobrze sprawdzi się u wszystkich jasnych karnacji z delikatnie żółtymi tonami, Porcelain natomiast u bladych o różowawym odcieniu. Sunrise to perfekcyjne rozwiązanie dla cer naczynkowych, Biscuit dopasuje się do wielu karnacji jasnych i średnio-jasnych o neutralnym odcieniu, Amber zagra natomiast przy cerach średnio jasnych i opalonych. Średnio jasna karnacja i lekka, naturalna opalenizna? Wybierz Natural Light! Opalenizna + cera śniada? Sięgnij po Natural Buff! Honey Beige będzie dobrym rozwiązaniem dla odcieni skóry wpadających w żółtawe, złotawe i oliwkowe tony, Warm Carmel natomiast dla jasnobrązowych karnacji w ciepłych kolorytach. Latte to opcja dla karnacji ciemnobrązowych z kolorytem ciepłym, Almond można wykorzystać do konturowania twarzy, podobnie jak Hazelnut, Cocoa zaś znajdzie zastosowanie przy karnacjach bardzo ciemnych.


Podkład mineralny dla każdej odpowiedzialnej i zadbanej kobiety 


Podkłady mineralne Earthnicity są odporne na wodę i zawierają naturalny filtr przeciwsłoneczny, nie znajdziesz w nich natomiast substancji takich jak talk czy tlenochlorek bizmutu. Jesteś alergikiem lub cierpisz z powodu zmian skórnych? Zawartość cynku i dwutlenku tytanu złagodzi podrażnienia i stany zapalne, a sypka formuła podkładu bez fazy wodnej, obfita w tlenek cynku, zmniejszy ryzyko rozwoju bakterii. Produkty Earthnicity nie są testowane na zwierzętach.

Podkład mineralny Earthnicity jest prawdziwym hitem także wśród internautek! „Podkład jest dla mnie absolutnym numerem jeden :) nie zamieniłabym go na zaden inny :) A korektor Ivory doskonale radzi sobie z paskudnymi cieniami pod oczami. Dzięki niemu moge rano wyjść do pracy nie strasząc ludzi :) Polecam te minerałki :)” - pisze zwycczzaj.

Podsumowując: prosty skład, wyłącznie mineralne pigmenty, brak parabenów, konserwantów i sztucznych barwników, a w dodatku łatwa i szybka aplikacja, doskonale maskująca wszelkie niedoskonałości (jednak bez efektu maski). Oto sekret podkładu mineralnego Earthnicity. Czego chcieć więcej?

Zobacz
Komentarze (0)